آموزش روش کار کردن با انواع وسایل حرکتی در فیلم برداری (همراه با زیرنویس فارسی)

زمان آموزش
4 ساعت و 48 دقیقه
تعداد دروس
92 درس
حجم فایل
مدرس
Richard Harrington
تعداد بازدید
200 بازدید
به زودی ...
 خرید این محصول

Video Gear: Support & Grip

درباره مدرس

ریچ هرینگتون متخصص فیلم‌های دیجیتالی، مدرس، سخنران و نویسنده است. او به عنوان یک متخصص فیلم دیجیتال و فرد آموزش دیده در زمینه کسب و کار، از هر دو جنبه مدیریتی و خلاقانه صنعت ارتباطات بصری آگاه است. او موسس شرکت ارتباطات بصری «RHED Pixel» در واشنگتن دی‌سی بوده و مدرس تصدیق شده از هر دو شرکت «Adobe» و «Apple» و نیز به عنوان یکی از اعضای انجمن ملی تیم مدرسین حرفه‌ای «Photoshop» می‌باشد. او یکی از محبوب‌ترین سخنرانان در زمینه ویدیوی دیجیتالی است و در کنفرانس‌هایی که توسط انجمن ملی سخن‌پراکنی (NAB) میزبانی می‌شود، به عنوان مدیر برنامه کار کرده است. ریچارد برای صنعت ویدیو چندین کتاب نیز نوشته است، که از جمله می‌توان به «An Editro’s Guide to Adobe Premiere Pro»، «From Still to Motion» و «Photoshop for Video» اشاره کرد.

جزئیات آموزش

تجهیزات فیلمبردای: پشتیبانی و مکانیک صحنه

گاهی برای حمل وسایل فیلمسازی، به تجهیزات سنگینی نیاز است. تجهیزاتی مانند پایه تراز (گیمبال)، سه‌پایه، دالی (وسیله حرکت دادن دوربین)، اسلایدر و ریل‌ها با حرکت‌های تحت کنترل و فیلمبرداری در زوایای غیر معمول دوربین می‌تواند باعث شود که نماهای بهتر و روان‌تری داشته باشید. در این بخش آموزشی «تجهیزات ویدیویی»، ریچ هرینگتون و رابی کارمن، می‌خواهند چین گزینه‌ها و تجهیزات را برای کار فیلمبرداری معرفی کنند. از جمله موارد آموزشی که تدریس می‌شود: نحوه ثابت کردن نماها (حذف لرزش)، ساخت اسلایدر توسط خودتان، نصب دوربین روی انواع گیره‌ها، ستون‌ها و میکرو سه‌پایه‌ها، افزودن موتور برای کنترل خودکار حرکت، کنترل ضبط و عدم ضبط دوربین از راه دور، بعلاوه نحوه استفاده صحیح از گیمبال و ریگ شولدر (نگهدارنده دوربین روی شانه) را خواهید آموخت. همچنین ریچ و رابی با به کارگیری تجهیزات این چنینی، نحوه ضبط عالی فیلم از خودروهای در حال حرکت را نشان می‌دهند.

مطالعه بیشتر

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • ضمنا بعد از خرید هر دوره آموزشی ، 3 ماه وقت دارید تا آموزش را دانلود و دریافت کنید ، بعد از گذشت 3 ماه ، چنانچه آموزش را دانلود نکردین باید دو مرتبه آموزش را خریداری کنید تا به لینک ها دسترسی داشته باشید.