آموزش ساخت موزیک ویدیو از صفر تا صد (همراه با زیرنویس فارسی)

زمان آموزش
1 ساعت و 17 دقیقه
تعداد دروس
10 درس
حجم فایل
مدرس
Adam Rohrmann
تعداد بازدید
237 بازدید
به زودی ...
 خرید این محصول

DSLR Filmmaking: Shooting a Music Video

درباره مدرس

آدام روهرمن کارگردانی است که بیش از ۱۰ سال در زمینه‌های ساخت ویدیو، کارگردانی فیلم‌های کوتاه مستقل، ویدیوهای آموزشی، موزیک ویدیو، فیلم‌های مستند و تبلیغاتی تجربه دارد. آدام در زمینه تجهیزات ویدیوی و استفاده از آن‌ها برای تبدیل طرح روی کاغذ به واقعیت تخصص ویژه‌ای دارد. او عکس‌های خود را به فروش می‌گذارد و در مجلات عکاسی مطلب نوشته و در این زمینه کتاب‌هایی نیز به نگارش درآورده است.

مرور اجمالی

فیلمسازی با دوربین DSLR: فیلمبرداری موزیک ویدیو

در این آموزش به پشت صحنه یک موزیک ویدیو خواهید رفت. با آدام راهرمن در فرآیند قدم به قدم ساخت یک موزیک ویدیو همراه شوید. از ایده و طرح اولیه تا تدوین نهایی کار، نحوه کار آدام با گروه موسیقی، کار با گروه فیلمبرداری خودش، انتخاب تجهیزات، تصویربرداری از گروه موسیقی در حال خواندن و نواختن آهنگ، تصویربرداری از عناصر داستان جلوی پرده سبز و تکمیل گردش کاری با مرحله پس-تولید را برای تولید یک موزیک ویدیو خواهید دید. حتی اگر علاقه‌ای به فیلمبرداری و ساخت موزیک ویدیو ندارید، این کلاس آموزشی اهمیت زمانبندی کار، ایجاد حس در تماشاگر با استفاده از صدا و تصویر و نیز استفاده از دوربین DSLR به صورت خلاقانه را می‌آموزید.

مقدمه

درس ۲: برنامه‌ریزی ذهنی و مفهومی

درس ۳: آشنایی با گروه موسیقی

درس ۴: گروه تولید

درس ۵: فیلمبرداری از گروه موسیقی

درس ۶: پرده سبز

درس ۷: برنامه‌ریزی در خصوص جلوه‌های ویژه

درس ۸: پروسه اصلاح و تدوین پرده سبز

درس ۹: تدوین ویدیوهای مربوط به گروه موسیقی

درس ۱۰: ایجاد کامپوزیت ویدیو

مطالعه بیشتر

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • ضمنا بعد از خرید هر دوره آموزشی ، 3 ماه وقت دارید تا آموزش را دانلود و دریافت کنید ، بعد از گذشت 3 ماه ، چنانچه آموزش را دانلود نکردین باید دو مرتبه آموزش را خریداری کنید تا به لینک ها دسترسی داشته باشید.