آموزش مبانی انیمیشن سازی : طراحی استوری برد (همراه با زیرنویس فارسی)

زمان آموزش
1 ساعت و 32 دقیقه
تعداد دروس
16 درس
حجم فایل
745 مگابایت
مدرس
Dermot O' Connor
تعداد بازدید
474 بازدید
۲۰,۰۰۰ تومان
افزودن به سبد خرید
 خرید این محصول

مشاهده نمونه درس هایی از این دوره آموزشی :

 

Animation Foundations: Storyboarding

درباره مدرس

درموت او کانر

درموت او کانر طراح انیمیشن دستی و دیجیتالی حرفه‌ای‌ست که در استودیوهایی چون «Don Bluth»، «Disney» و «Warner Bros» کار کرده است. او در سال ۱۹۸۸ با ۵ سال کار در استودیویی متعلق به «Don Bluth» در ایرلند به صنعت انیمیشن وارد شد. در آن زمان، او انیمیشن سنتی دستی را دنبال می‌کرد و آموزش می‌دید. در اواسط دهه ۹۰ میلادی، عناوین تعاملی CD انیمیشن‌ها را برای استودیوهای شرکت «Creative Capers Entertainment» و «Disney Interactive» می‌ساخت که از جمله می‌توان به پروژه‌هایی مانند انیمیشن «۱۰۱ Dalmatians» و «Timon and Pumbaa» اشاره کرد. در سال ۲۰۰۰ با انیمیشن سازی از طریق نرم‌افزار «Adobe Flash» آشنا شد و به تولید انیمیشن برای کمپانی «Warner Bros» و «Disney» در لس آنجلس و «Fatkat Animation» در کانادا مشغول گشت. درموت اکنون در حال ساخت انیمیشن کوتاه ۳۰ دقیقه‌ای خود است که به طور کامل در نرم‌افزار «Flash» ساخته شده است. (امروزه این نرم‌افزار «Adobe Animate» نام دارد)

جزئیات آموزش

اصول اولیه انیمیشن: کشیدن استوری بورد
هنرمندان استوری برد داستان یک کارتون انیمیشنی را بیان می کنند. آنها متن را نمایش میدهند، شات ها را برنامه ریزی می کنند، و استمرار را میان صحنه ها برقرار می کنند. تبدیل شدن به یک هنرمند استوری بورد با اصول اولیه آغاز می گردد: درکی از قواعد فیلم(شامل انواع شات ها، بازی ها، توالی ها و انتقال ها) و تکنیک هایی برای نمایش حرکت ها، زوایا، ترکیب ها، شخصیت‌ها و داستان. در این دوره Dermot O Connor این اصول و موارد بیشتر را به شما با استفاده از رویکرد مبتنی بر نرم افزار تئوری را با تکنیک های کاربردی منطبق می سازند, نشان خواهد داد. ببینید که این دوره چطور پیش می رود و سپس فایل هت

ای تمرینی رایگان را دانلود کرده و خودتان شروع به تمرین کنید.

سرفصل های این دوره شامل موارد زیر می باشد
معرفی
– خوش آمد گویی
– استفاده از فایل های تمرینی
۱- تکنیک
– نسبت تصویر و ضریب فریم
– پنلهای داستان
۲- قواعد فیلم
– بازی ها، توالی ها و صحنه ها
– انواع شات ها و حرکت های دوربین
– انتقال ها
۳- boarding
– انیمیشن در مقابل لایو اکشن
– استیج بندی و ترکیب
– کارگردانی بازی ها
– نورپردازی و عمق
– استیج بندی
– بایدها و نبایدها
– یک توالی پایان یافته
– انیماتیک ها و صفحه آرایی
نتیجه گیری
– گامهای بعدی

مطالعه بیشتر

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • ضمنا بعد از خرید هر دوره آموزشی ، 3 ماه وقت دارید تا آموزش را دانلود و دریافت کنید ، بعد از گذشت 3 ماه ، چنانچه آموزش را دانلود نکردین باید دو مرتبه آموزش را خریداری کنید تا به لینک ها دسترسی داشته باشید.