سینما اسکولز

جشنواره تخفیف بوی ماه مهر

 

سینما اسکولز به مناسبت آغاز سال تحصیلی برنامه ویژه‌ای برای کاربران خود در نظر گرفته بود که به دلیل قطعی و سرعت پایین سراسری اینترنت در کشور ، بسیاری از کاربران نتوانستند از این فرصت استفاده کنند ، به همین دلیل و بنابر درخواست های متعدد کاربران ، مجددا این کمپین برای ۱۰ روز دیگر یعنی تا ۳۰ مهر با امید روزهایی با حس و حال بهتر تمدید شد !

 

اول از همه بر روی تمامی محصولات سایت ۲۰ درصد تخفیف اعمال شده است ، دومین هدیه اینکه در کنار این تخفیف اعمال شده ، یک کد تخفیف ۵۰ درصدی برای خریدهای بیشتر از ۷۰۰ هزار تومان هم در سایت موجود می باشد!

میشه برامون مثال بزنی :

چرا نمیشه !?
هر محصولی که انتخاب می کنید بصورت خودکار ۲۰% تخفیف می خوره، مثلا شش محصول با ارزش ۱ میلیون تومان انتخاب کردید که با ۲۰% تخفیف میشه ۸۰۰ هزار تومان حالا چون مبلغ بیشتر از ۷۰۰ هزار تومان هست نصف این مبلغ رو بازهم به شما تخفیف می دیم و شما تنها ۴۰۰ هزار تومان پرداخت می کنید
حقیقتا … زیبا نیست ؟! ?

کد تخفیف زیر رو قبل از پرداخت اینترنتی در کادر مربوطه وارد کنید تا تخفیف اعمال بشه :
۵۰percent

این تخفیف ها تا ۳۰ مهر تمدید شد !


شرایط استفاده از تخفیف ویژه ۵۰ درصدی سینما اسکولز :

  • این کد تخفیف ۵۰ درصدی ، برای سفارش های بالای ۷۰۰ هزار تومان اعمال می شود .
  • این تخفیف، صرفا با وارد کردن کد تخفیف (۵۰percent) قابل اعمال است.
  • این کد تخفیف، محدودیتی از لحاظ تعداد سفارش ندارد و قابلیت استفاده برای ثبت در هر تعداد سفارش را دارد.

راهنمای استفاده از تخفیف

در مرحله نهایی ثبت سفارش، در صفحه تسویه حساب ، با کلیک بر روی عنوان «برای وارد کردن کد تخفیف، اینجا کلیک کنید» کادر مربوط به وارد کردن کد تخفیف نمایش داده می‌شود. پس از وارد کردن کد تخفیف، بر روی دکمه اعمال کد تخفیف کلیک نمایید ؛ کد تخفیف بر روی سفارش شما اعمال شده است.

پیشنهاد شگفت انگیز : 50 درصد تخفیف برای سفارش های بالای 1 میلیون تومانکلیک کنید
+